Witamy w Naszym Katalogu Internetowym ... Sprawdź Towary z Twojej Okolicy ...

Nowości !!!    Rok za darmo !!!

Wspieramy Szkoły w Nauce Zdalnej !!!

Dzięki ShopingBook Group w której częścią jest PolMedia Tech sp. z o.o. oraz 3CX, OVH CLOUD i Peoplefone Polska S.A.

Super Szybki

365 dni działania

Darmowa Wersja Testowa

Sprawdź System przez Rok

Aplikacje Na Smartfona

Rozmawiaj nawet ze Smartfona

Usprawnij komunikację W Twojej szkole za pomocą systemu telefonicznego 3CX serwerów OVH CLOUD i SIP Trunk Peoplefone Polska S.A.

Przygotujemy rozwiązania dla wszystkich szkół podstawowych by pomóc w Pandemii Koronawirusa COVID-19 !!

Będzie można przez rok korzystać z rozwiązania całkowicie za darmo !!!

SBFaktor • Tekst i Obraz

Systemu Telefoniczny 3CX

3CX jest światowym liderem w branży VoIP i technologii Zjednoczone Komunikacje. Oferuje klientom   proste ,   elastyczne  i  niedrogie  rozwiązanie, które radykalnie obniża koszty telefonii i utrudnia zarządzanie. Dzięki 3CX masz gwarancję zwiększenia wydajności, zmniejszenia kosztów podróży służbowych i telekomunikacji, usprawnienia operacji i poprawy obsługi klienta.

Partnerem 3CX został PolMedia Tech sp z o.o.

OVH CLOUD - Firmy    OVH Sp. z o.o.

Firma OVH Serwerami Cloud daje każdemu – specjalistom IT oraz firmom – pełną swobodę kontrolowania sytuacji od samego początku.  Są ogólnoświatową firmą technologiczną, która oferuje programistom, przedsiębiorcom i firmom serwery dedykowane oraz elementy oprogramowania i infrastruktury do zarządzania, zabezpieczenia i skalowania danych.  Od samego początku zawsze kwestionowali status quo, starając się, by oferowana przez nich technologia była szeroko dostępna i niedroga.  Udowodnili, że w błyskawicznie zmieniającym się świecie cyfrowym naszą przyszłość stanowi otwarty ekosystem i otwarta chmura, która zapewni wszystkim dalszy rozwój, a klienci będą mieli możliwość wyboru czasu, miejsca i sposobu zarządzania swoimi danymi.

Sip Trunk dostarcza Nam firma:

Peoplefone Polska (PLFON)

Operator Telekomunikacyjny , oferujący kompleksowe rozwiązania Voip dla biznesu. PLFONE oprócz budowania współpracy w oparciu o narzędzie 3CX, rozwija możliwości dla klientów w zakresie numeracji zagranicznej czy pomocy organizacji pracy zdalnej.

SBFaktor • Tekst i Obraz

Podczas gdy szkoły zostały zmuszone do zamknięcia na całym świecie, zapotrzebowanie na cyfrową transformację w edukacji osiągnęło nowy poziom. Wielu nauczycieli stara się jak najszybciej i bezboleśnie przenieść zajęcia online.

Trudno jest uczniom wykonywać zadania w klasie, gdy nauczyciele nie są tam osobiście. Dzięki bezpłatnym  Konferencjom Internetowym ,   Czatowi na Żywo   Aplikacjom Mobilnym   oferowanym przez   3CX   mamy nadzieję, że nauczyciele, uczniowie i rodzice będą mogli pozostać w kontakcie w wirtualnych salach lekcyjnych, umożliwiając im współpracę i ciągłą edukację.

Nauczanie Zdalnie przez Wirtualne Klasy

Dzięki 3CX Web Meeting możesz prowadzić wirtualne wykłady ze swoimi uczniami, ciesząc się korzyściami płynącymi z bezpośredniej komunikacji i współpracy. Uczestnicy mogą dołączyć z własnego komputera stacjonarnego, iPada, tabletu lub telefonu komórkowego, umożliwiając prowadzenie lekcji w bezpiecznym domu. Do  100 studentów  może łączyć się jednocześnie, dzięki czemu idealnie nadaje się na duże wykłady uniwersyteckie, jak zwykle. 

    - Łatwy w użyciu. Bez klienta. Po prostu Plugin i pobierz,

    - Zintegrowany z 3CX. Bezpłatnie dla maksymalnie 100 użytkowników jednocześnie,

    - Technologia WebRTC zapewniająca wysokiej jakości obraz i głos.

SBFaktor • Tekst i Obraz
SBFaktor • Tekst i Obraz

Wirtualne Konsultacje Nauczycieli z Uczniami

Dzięki VideoVoIP 3CX Web Meeting możesz prowadzić wirtualne konsultacje ze swoimi uczniami. Pozwoli to indywidualnie przygotować ucznia do określonych działań związanych z nauczaniem w szkole. Uczestnik może korzystać z własnego komputera stacjonarnego, iPada, tabletu lub telefonu komórkowego, umożliwiające konsultacje w bezpiecznym domu. Dzięki zdalnym spotkaniu można też ograniczyć spotkania i przejść korepetycje z przedmiotów w Domu.

Wirtualna Tablica Interaktywna

Nauczyciele dla szkoły dostają potężne narzędzie do prezentacji w formie Wirtualnej Tablicy Interaktywnej. Funkcja nie wymaga instalacji dodatkowych plugin-ów a jedynie zmianę w Pasku górnym funkcji tablicy. Oprócz tej funkcji możemy tam znaleźć przesył pulpitu, okna przeglądarki oraz prezentacji co może również pomóc w prowadzeniu zdalnej lekcji. Mamy też nadzieję, że nauczyciele podadzą nam również wskazówki co pomoże poprawić i ułatwić działanie tej funkcjonalności.

    - Łatwa w użyciu. Bez dodatkowych instalacji,

    -  Możliwe włączanie poszczególnych uczniów by robili wpisy na Wirtualnej Tablicy,

    - Podgląd poszczególnych uczniów obraz i głos.

    - Możliwość przygotowania szablonów tablicy gotowych do prezentacji.   

SBFaktor • Tekst i Obraz
SBFaktor • Tekst i Obraz

Przekaż Wiadomość Dzięki Interaktywnym Funkcjom

Zwiększ swoją zdolność do zdalnego nauczania dzięki potężnym narzędziom do współpracy, w tym współdzieleniu ekranu, odpytywaniu i tablicy. Udostępniając tę ​​samą zawartość ekranu, taką jak dokument, obraz lub wykres, uczniowie mogą zobaczyć dokładnie to, o czym mówisz, aby uniknąć zamieszania lub nieporozumień. Łatwo mapuj swoje pomysły na tablicy online i rozpocznij rozmowę ze studentami, niezależnie od tego, gdzie fizycznie się znajdują.  

    -  Zdalne sterowanie oraz udostępnianie ekranu i dokumentów

    -  Śledź obecność uczniów

    -  Otrzymuj opinie od swoich uczestników dzięki funkcji ankiet

    -  Nagrywaj sesje, aby umożliwić uczniom naukę we własnym tempie.

Udział Peer-to-Peer oraz Rodzic

Informuj rodziców i opiekunów o najnowszych wydarzeniach szkolnych podczas pandemii wirusa. Dzięki wtyczce 3CX Live Chat & Talk możesz szybko i łatwo dodać obsługę czatu na żywo na swojej stronie szkolnej, umożliwiając rodzicom i uczniom czatowanie lub dzwonienie do personelu w czasie rzeczywistym. W przypadku instytucji szkolnictwa wyższego czat na żywo może być wykorzystywany do utrzymywania godzin pracy zgodnych z procedurami ochronnymi, dzięki czemu uczelnie mogą szybko uzyskać odpowiedzi na pytania i zweryfikować swoją pracę. Co więcej, uczniowie i rodzice mogą również komunikować się z aplikacjami na smartfony 3CX oraz aplikacją internetową do nawiązywania i odbierania połączeń, czatu i nie tylko.

    - Pomóż rodzicom i uczniom zadawać pytania w czasie rzeczywistym,

    - Telefon, wideo i czat z jednego interfejsu,

    - Aplikacje na Androida i iOS. Całkowicie za Darmo,

    - Bezpieczne połączenia za pomocą szyfrowania tunelowego.

SBFaktor • Tekst i Obraz

Laptop Dla Szkoły w Abonamencie z Smartfonem i Abonamencie GSM

Laptop Szkolny Posiada Parametry    ...


Procesor : Intel 7th Core i3-5005U 2.0 Ghz ( wkrótce i5 oraz i7 )

Grafika : Intel HD Graphics 5500

RAM: 8 GB DDR3L

System Operacyjny : Windows 10

ROM: SSD 240 GB ( możliwy dysk SSD 512 GB )

Ekran: 15,6-calowy ekran FHD 1920 * 1080

Kamera: Kamera HD 1.3M

Bateria: Pojemność 7,4 V / 6400 mAH,czas działania 6-8 godzin 

WIFI: 802.11 a/b/g/n / Bluetooth 4.0

Porty: USB 3.0 * 2 + USB 2.0 * 1, Wyjście Mini HDMI, Wyjście audio * 1, Czytnik kart 2 In 1 (MMC/SDHC/SDXC)


Aluminiowy laptop z pełnowymiarową klawiaturą idealny do szkoły i nauki !!!
SBFaktor • Tekst i Obraz
SBFaktor • Tekst i Obraz
SBFaktor • Tekst i Obraz
SBFaktor • Tekst i Obraz

Chcesz przetestować przez ROK funkcjonalność Napisz lub zadzwoń do Nas !!!