Portal Społeczny dla Gminy...

Nowoczesny System Portalowy dla gmin oraz wszystkich szkół w Polsce !!!
 Zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły !!!

Portal Prasowy dla Szkół to Nowość ...

Będziemy wprowadzać od września Dedykowany Portal dla Gmin.

Dzięki współpracy w programie pilotażowym udostępnimy nasze rozwiązanie dla gminy Korczyna jako pierwszy teren działania naszego systemu. Jest on ściśle powiązany z Telewizją Gminną Vision TV.

www.naszegminy.pl

Bedzie on  miał na celu połaczenie wszystkich szkół z terenów gmin jako portal komunikacyjny dla młodych i starczych ludzi ze wsparciem jednostek terytorialnych, ośrodków zdrowia, kultury, mikro i małych firm.

Poniżej przedstawię parę funkcjonalności...

Portal Prasowy dla Szkół...

System młodzieżowego portalu prasowego przygotuje młodych redaktorów do pracy przy własnym centrum prasowym. Nasza firma postara się aby każda ze szkół w Polsce mogła nieodpłatnie z tego systemu korzystać i pokazać prostotę i system prowadzenia informacji z własnej gminy na forum publicznym.

 Mamy nadzieję że pomoże to w rozwoju i poszerzeniu wiedzy na temat przygotowań publikacji szeroko rozumianego centrum prasowego.
Odoo • Text and Image

Dofinansowania Unijne i Pomoc ...

Odoo • Text and Image

Na naszej platformie z centrum prasowym będziemy rozwijać wszystko co związane z dofinansowaniami unijnymi i pomocą w ich uzyskania. Będzie wszystko poukładane tematycznie a nasi uczniowie z centrum prasowego postarają się dowiedzieć jak najwięcej dla swojej gminy jak i co należy wypełniać aby taką pomoc z unii uzyskać.  

 Nauczymy młodzież aby pomagała naszym rolnikom i firmom w uzyskaniu jak największej informacji dotyczącej tego typu Dofinansowań dla ich własnego terenu Gminy.

Strony Szkolne, Gminne, Sołeckie, ...

Portal jest tak przygotowywany by Urząd Gminy, Szkoły, Ośrodki Zdrowia, Orliki oraz inne komórki gminne mogły otworzyć stronę informacyjną na tym systemie portalowym. 

 Przygotowania są robione do konferencji online na stronach oraz retransmisji z obrad gminnych na stronach.  

 APortal w przyszłości ma obsługiwać przez aplikacje mobile wszystkie najważniejsze informacje dotyczące gminy i obowiązków mieszkańca. 
Odoo • Text and Image

Prostota obsługi i Przejrzystość ...

Odoo • Text and Image

Nasz System Portalowy jest prosty w obsłudze z filtrami oraz wygodny do przeglądania. Jego konstrukcja miała być jak najbardziej funkcjonalna i pełna prostych możliwości promowania Osoby czy Firmy. Przygotowaliśmy bardzo dużo rozwiązań który pozwoli reklamować i obsługiwać mikro i małą firmę i uzyskać jak najlepsze wyniki w przedstawieniu swojej firmy na forum Gminy czy Polski. 

 Nasz system portalowy jest ciągle rozwijany i już ma pełną integrację z chat oraz grupami czy stronami. Pomoc i wsparcie będzie można uzyskać od młodzieży która w pierwszej kolejności uzyska dostęp do systemu i prowadzenia biur prasowych.

Pisanie Artykułów do Blogu ...

Nasz System Portalowy jest intuicyjny oraz bardzo prosty. Miało to umożliwić nawet starszym osobom prowadzenie stron związanych z ich okolicą lub ich działalności. Duży nacisk był na efektywny i zrozumiały system edycji artykułów. Mamy nadzieję, że po samych screenach widać prostotę tworzenia i edycji artykułów. 
  
 Mimo takiego interfejsu będzie można uzyskać wsparcie od uczniów administrujących wsparcie szczególnie dla osób starszych czy prowadzących na terenach produkcję rękodzieł kulturowych danego regionu. Ten system powstał również do promocji tego typu dzieł i przedstawianie ludziom kawałka kultury danego regionu.
Odoo • Text and Image

Prowadzenie Zdalnego Nauczania i Zdalnych Konferencji ...

Odoo • Text and Image

Nasz System Portalowy jest intuicyjny oraz bardzo prosty. Miało to umożliwić nawet nauczycielom prowadzenie zdalnego nauczania za pomocą kamerki internetowej oraz mikrofonu. Pozwoli to w bezpośrednim łączeniu się nauczycieli z uczniami.
  
 Mimo pandemii jaka była i jest w Naszym Kraju będziemy mogli uczestniczyć w lekcjach za pomocą komputera w nauczaniu. Umożliwi to również podgląd pulpitu nauczyciela czy wirtualnej tablicy interaktywnej dostępnej w systemie. Umożliwi to również bezpośredni kontakt z rodzicami którzy nie mogą być na spotkaniach z nauczycielem. Wystarczy kontakt na email linku do połączenia konferencyjnego.

Rozmowy Wideo oraz Transmisje Online ...

Rozmowy Wideo oraz Transmisje Online w Naszym Systemie Portalowym jednak zostały rozszerzone by wszystkie firmy, instytucje samorządu terytorialnego oraz transmisje mszy świętej by mogły działać bezpośrednio na portalu. 
  
 Nowe możliwości pozwolą oglądać na urządzeniach z androidem ( tv, dekoder, smartfon, urządzenia zdalne, itp. ) oraz na komputerach z systemem ( Windows oraz Linux ) Nowością będzie aplikacja którą można zainstalować na TV bezpośrednio z androidem.

Odoo • Text and Image

Transmisje Online oraz Nagrania Opisowe ...

Odoo • Text and Image

Transmisje Online w Nasz Systemie Portalowym pozwalają transmitować na terenie gminy opis towarowy asortymentu firmy. 
  
 Nowe możliwości przygotowaliśmy tak by można było wesprzeć w transmisjach jak i nagrania z transmisji udostępnić w opisie towarowym.

Nie ważne czy to laptop czy samochód online możesz przedstawić towar i odpowiadać na pytania kupujących Myślimy że to zupełna nowość na naszym rynku i innowacyjne podejście do sprzedaży.

Rozmowy Wideo z Pacjentami - Zdalne Recepty ...

Rozmowy Wideo w Nasz Systemie Portalowym też spowodowały jedną myślimy dobrą funkcję dla pacjentów ośrodka zdrowia z terenu gminy. 
  
 W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy wyposażeni w smartfony. Co jeśli będziemy mogli przez smartfona porozmawiać z własnym doktorem i poprosić o wypisanie recepty ??? Dziś to już nie problem wraz z e-receptą nie musisz stać w kolejce i czekać a umówić się w określonym czasie i załatwić receptę z każdego miejsca na świecie ( gdzie jest dostęp do internetu... ;) ).

Jesteśmy bardzo ciekawi jak ta funkcja spodoba się lekarzom i pacjentom :)

Odoo • Text and Image

System Darowizny oraz Wsparcie Fundacji ...

Odoo • Text and Image

Jednym z naszych nowszych modułów to System Darowizn. Wiemy że jest już w Polsce kilka tego typu portali ale braliśmy pod uwagę pomoc regionalną i ogólnopolską. Czasem dla młodych osób potrzeba dla przykładu komputer do zdalnej nauki czy pomoc w odnowieniu starszym osobom czegoś w domu by po prostu pomóc. Moduł ten pomoże w pokazaniu czego i jaka pomoc bardzo by się przydała w danej gminie. 

 Będziemy promować tą inicjatywę po uruchomieniu naszego systemu Portalowego. 

Jeśli Możemy Pomagajmy !!!

Pisanie i Edycja Postów ...

Prostota - To był nasz cel jak widać na screenie z boku prosty wybór opis czy dodawani zdjęcia muzyki czy samo nagranego głosowo jest bardzo proste. Rozwijamy połączenie również aby z tej opcji można było dodać galerię zdjęć, produkt czy ankietę. System ma swoje podobieństwo z portali jak FB i innych gdyż braliśmy pod uwagę przyzwyczajenia ludzi i szybkość adaptacji do nowego systemu. 

 Rozwój jaki planujemy to kompleksowe funkcje dla gmin i ich środowiska. Połączenie Szkół, Gmin, Kościoła, Innych Instytucji Gminnych oraz Firm z regionu by wszyscy mieszkańcy dowiedzieli się jakie firmy działają na ich własnym terenie co w większości gmin jest zbyt dużą niewiedzą.
Odoo • Text and Image

Reklama i Promocja w Naszym Systemie ...

Odoo • Text and Image

Wiemy że Google i inne firmy działające w Polsce posiadają systemy reklamowe w przeglądarkach czy ich indywidualnych rozwiązaniach. Ale ile tak naprawdę reklam macie z własnego terenu gdzie macie 2-3 kroki do sklepu ?? Wiedza o najbliższym otoczeniu jest bardzo mała dlatego nasz system portalowy będzie obsługiwał reklamę regionalną dedykowaną najbliższej okolicy. Czasami warto wiedzieć co jest lub co promuje firma za rogiem ;) . 

 System jest dedykowany Firmom z rynku lokalnego i daję również reklamę na rynku ogólnopolskim.

Nasz System Portalowy ...

Na koniec chciałem podsumować nasz produkt. Nasz system portalowy ma na celu wspierać przede wszystkim Młodzież. Chcieliśmy by dał im opcję działania na rynku ogólnopolskim i pozwolił poszerzać wiedzę na temat tego typu działań jak Biuro Prasowe. Będzie się oczywiście też łączył z naszym drugim projektem Vision TV Koncepcji portalu www.visiontv.pl który ma na celu sprzedaż rozwiązań monitoringu wideo oraz przekazu transmisyjnego. Plan działania jest ambitny ale dzięki wsparciu młodzieży oraz Polskich Władz możemy pójść do przodu oraz mieć całkowicie Polski System Portalowy co dla Nas jest bardzo ważne.

Odoo • Text and Image

Rozwój  będzie uzależniony od młodzieży, to oni nam będą mówić czego będą potrzebować ...

Strony, Grupy Rozmów, Wydarzenia, Chat, Wideo rozmowy, Galerie, Sample, Wideokonferencje, Giełda Towarów Usług, Forum, Blogi, Zbiórki Darowizny czy Poszukiwanie Pracy ... :)

Odoo • Image and Text

Naszymi Partnerami Projektu są :

ShopingBook Group

Voice Net S.A.

Dziękujemy I zapraszamy kolejne Firmy :) 

Odoo • Image and Text